O Nas

Zespół giełdy NevBit.com to entuzjaści kryptowalut.

Głęboko wierzymy, że kryptowaluty zmienią świat.
Dzięki połączeniu nauki, technologii, niezależne rozwiązanie pomaga ludziom "uwolnić się" finansowo i bezpiecznie przesyłać "pieniądze" między sobą na całym świecie.

Nie mogliśmy pozostać obojętni i postanowiliśmy wspierać działania związane z szerzeniem obrotu BTC, LTC i tak powstała Giełda Nevbit.com.

Budowa Giełdy
Do budowy giełdy pozyskaliśmy system, który sprawdził się już na polskim rynku i używały go z powodzeniem najstarsza, polskie giełdy, Bitchange.pl. Nasz zespół developerski, w oparciu o to rozwiązanie, stworzył nową, rozbudowaną wersję 2.0. Nowa wersja 2.0 systemu została pozbawiona wszystkich "słabych" stron, które pokazał czas oraz rynek. Najważniejsze elementy związane z bezpieczeństwem zostały dodatkowo rozbudowane i unowocześnione. Całość została przygotowana do obsługi wielojęzykowej oraz do obsługi kolejnych rynków walut. Moduł transakcyjny otrzymał nową szybkość i typ zleceń. Wiele koncepcji i dobór rozwiązań były konsultowane i omawiane z wieloma specjalistami w tym również z autorem pierwszej wersji giełdy. Dużą rolę w opracowaniu elementów odegrało wielu użytkowników Forum, za co dziękujemy.
Budowaliśmy giełdę w oparciu o swoją wiedze i doświadczenia wielu specjalistów. Mamy nadzieje, że nasza platforma spełni wymagania i docenicie nasz trud i dbałość o szczegóły.
Pozdrawiamy Zespół NevBit

Dane Firmy Nevonet LTD

Nevonet LTD
20-22 WENLOCK ROAD,LONDON, England, N1 7GU
Nr 11903929
Napisz Do Nas
Masz pytania?
Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.
Zobacz także Pomoc w postaci:
FAQ- Często zadawane pytanie i odpowiedzi
Jak zacząć? - Pomoc.
Forum - Pomoc społeczności.